top of page

Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti v kozmetickom odbore a individuálny prístup v príjemnom a modernom prostredí nášho salónu. Pracujeme s profesionálnou talianskou dermokozmetikou René d'essay, ktorú si u nás máte možnosť zakúpiť aj na domácu starostlivosť. Vybrať si môžete z klasických kozmetických ošetrení, ale aj moderných prístrojových procedúr.
Vaša krása a spokojnosť sú naším poslaním

Bandaze A5 upr bez textu.jpg

Kyslík robí zázraky s Vašim telom - stimuluje liečebné procesy v tele, napomáha pokožke eliminovať odpad z tela, detoxikovať pleť ale má aj iné blahodárne účinky:

  • podporuje tvorbu kolagénu

  • zrýchľuje obnovu buniek

  • hydratuje pleť

  • rozžiari pleť

  • má hojivý efekt na akné

  • okamžitý účinok po ošetrení

  • perfektné riešenie pre unavenú pleť

systém Oxyceutical - Profesionálne ošetrenie tváre, krku, dekoltu, očného okolia a pier

Systém COLLAGENLIFTLAB  - biostimulačná MASKA a rastový faktor je ošetrenie tváre zamerané na efektívnu obnovu syntézy kolagénu a elastínu. Dochádza tak k intenzívnemu spevneniu pleti a následnej redukcii príznakov biologického starnutia.

Výsledky po ošetrení: zvýšenie produkcie kolagénových a elastínových vlákien, úbytok hlbokých vrások, vyrovnanie kožného reliéfu, spevnenie pleti, vypnutie dolnej polovice tváre v oblasti brady, kútikov úst a líc a viditeľné omladenie

Mesoceutical A5 upr bez textu.jpg

LASH LIFT
vhodné pre klientky s rovnými mihalnicami.
výsledkom sú vytočené mihalnice. oko sa krásne opticky zvýrazní a zväčší. Taktiež pri lash lifte riasy vyživujeme a posilňujeme.
Vytočenie vydrží počas celého životného cyklu mihalníc, čo je približne 4-6 týždňov

LAMINÁCIA OBOČIA
Ide o bezbolestnú procedúru na vytvarovanie obočia, ktorá zvýrazní jeho prirodzený tvar, intenzitu a farbu. Vhodná je pre ženy s neposlušným a hustým obočím, ale naopak aj s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. laminacia obočia vydrží približne 4-5 týždňov.

R212 A5 upravene textu.jpg
bottom of page